Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 18:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

Мезороллер від розтяжок и рубців ZGTS 2,0 mm

  • Бренд: ZGTS
  • Модель: 80000400 | У наявності
435 грн

Мезороллер для видалення розтяжок і рубців ZGTS з позолоченими
титановими голками довжиною 2,0 мм і лазерним заточуванням.
Не рекомендується застосовувати для обличчя. 

Проведення процедури викликає роздратування голками нервових закінчень і пошкодження шарів шкіри з утворенням мікроканалів. 

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ 

  • Активно покращує мікроциркуляцію
  • Формує нову мережу дрібних судин
  • Сприяє постачанню до тканин поживних речовин, мікроелементів і кисню
  • Підвищує обмінні і регенеративні процеси
  • Стимулює синтез колагену і еластину
  • Постачає в глибокі шари дерми активні компоненти мезотерапевтичних коктейлів, що наносяться на поверхню шкіри перед процедурою

В результаті активізації цих процесів в зоні розтяжок відбувається поступове припинення формування рубцевої тканини, відновлення нормальних клітинних структур шкірних шарів і розгладження атрофічних і інших типів рубців. 

УПАКОВКА, БРЕНД

Мезороллер в пластиковому футлярі
ZGTS 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ 

Перед застосуванням Мезороллери шкіру потрібно очистити спеціальним дезинфікуючим розчином (наприклад - Хлоргексидином).

Рекомендується застосовувати не частіше одної процедури на тиждень для кожної зони. Якщо Ваша шкіра ще чутлива після попереднього застосування (повністю не відновилася), то не рекомендується використовувати Мезороллер знову, поки шкіра не заспокоїться. Час регенерації епідермісу шкіри і загоєння: 2-4 дня в залежності від типу шкіри.

Мезороллери ZGTS з титановими позолоченими голками краще пристосування для домашнього догляду із застосуванням сироваток або коктейлів. 

Застосування

Перед застосуванням мезороллера шкіру потрібно очистити спеціальним дезинфікуючим розчином (наприклад - Хлоргексидин).

Рекомендується застосовувати не частіше однієї процедури в тиждень для кожної зони. Якщо Ваша шкіра ще чутлива після попереднього застосування (повністю не відновилася), то не рекомендується використовувати мезороллер знову, поки шкіра не заспокоїться. Час регенерації епідермісу шкіри і загоєння 2-4 дня в залежності від типу шкіри.

Мезороллери ZGTS з титановими позолоченими голками краще пристосування для домашнього догляду із застосуванням сироваток або коктейлів. 

Відгуки
Анна
22.11.2020
Брала для проработки липолитическими коктейлями на зоны бёдер и живота. Хорошее качество и материалы, долго не тупятся иглы. Хватило на весь курс клиентке. Ранее китайских с нержавейки по 200 грн расходовалось 2-3шт на курс, быстро тупились и потом клиентка выступала, что очень больно. Нашла выход через покупку покачественней инструмента.
Написати відгук
Хіти продажів