Якість

Професійна корейська косметика брендів:
Dr.Hedison, Dermaline, Pro You Professional, Ramosu, Debeaus, Anacis 

Компанія "Рамосу Груп" є офіційним представником корейських інноваторів свого часу, бренди професійної косметики, які застосовують свої запатентовнние розробки в домашній уходовой косметиці і лініях для професіоналів в салонах і клініках.

Починаючи з 2015 року, ми знаходимося в постійному пошуку нових, ефективних технологічних продуктів для особи, здатних вирішувати завдання по догляду за обличчям найвимогливіших і вибагливих клієнтів.

Найвища якість сировини, патентні розробки складів продукції, стандартизовані процеси виробництва і контролю готового косметичного засобу, дозволяють Корейським брендам професійної косметики конкурувати з усіма представниками галузі б'юті-індустрії по догляду за обличчям.

Професійна косметика нашої компанії завойовує серця і любов до шкіри своїх клієнтів, завдяки відмінно збалансованим складом засобів, відсутності алергічних реакцій, інноваційному технологічному підходу і постійного совершенстовованію продуктів. 

Всі косметичні засоби проходить сертифікацію в Україні, мають сентіфікат СЕС. Косметика має і ряд інших міжнародних сертифікатів і патентів, що дають право говорити про високий клас косметики: ISO, CE, ECOCERT, FDA 

 

Асортимент косметичних засобів нашої компанії складається виключно з високоякісної продукції, яка містить передові напрацювання в сфері косметичних засобів для домашнього догляду, активні речовини і чисті екстракти отримані інноваційними методами і в більшості випадків мають патент.

Деякі продукти були удостоєні вагомих нагород. Так сироватка низкомолекулярной гіалуронової кислоти стала володарем нагороди "Кращий продукт" в 2014 році на азіатській виствку в Гонконзі. 

Завдяки своєму високому вмісту активних речовин, сироватки дозволяють досягти результатів в рази швидше традиційних засобів по догляду за шкірою. Абсолютна чистота і екологічність натуральних компонентів сироваток не викликають алергії, виключають звикання, ефективно відновлюють природну красу шкіри обличчя і мають найвищий рівень споживчої довіри серед косметологів.