Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 18:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

Якість

Професійна корейська косметика брендів:
Dr.Hedison, Dermaline, Pro You Professional, Ramosu, Debeaus, Anacis 

Компанія "Рамосу Груп" є офіційним представником корейських інноваторів свого часу, бренди професійної косметики, які застосовують свої запатентовані розробки в домашній доглядовій косметиці та лініях для професіоналів в салонах і клініках.

Починаючи з 2015 року, ми знаходимося в постійному пошуку нових, ефективних технологічних продуктів для обличчя, здатних вирішувати завдання по догляду за обличчям найвимогливіших і найвибагливіших клієнтів.

Найвища якість сировини, патентні розробки складів продукції, стандартизовані процеси виробництва та контролю готового косметичного засобу, дозволяють Корейським брендам професійної косметики конкурувати з усіма представниками галузі б'юті-індустрії по догляду за обличчям.

Професійна косметика нашої компанії завойовує серця і любов до шкіри своїх клієнтів, завдяки відмінно збалансованим складом засобів, відсутності алергічних реакцій, інноваційному технологічному підходу і постійного вдосконалення продуктів. 

Всі косметичні засоби проходять сертифікацію в Україні, мають сертифікат СЕС. Косметика має і ряд інших міжнародних сертифікатів і патентів, що дають право говорити про високий рівень косметики: ISO, CE, ECOCERT, FDA 

 

Асортимент косметичних засобів нашої компанії складається виключно з високоякісної продукції, яка містить передові напрацювання в сфері косметичних засобів для домашнього догляду, активні речовини та чисті екстракти, отримані інноваційними методами і в більшості випадків мають патент.

Деякі продукти були нагороджені вагомими нагородами. Так сироватка низькомолекулярної гіалуронової кислоти стала володарем нагороди "Кращий продукт" в 2014 році на азіатській виставці в Гонконзі. 

Завдяки своєму високому вмісту активних речовин, сироватки дозволяють досягти результатів в рази швидше традиційних засобів по догляду за шкірою. Абсолютна чистота і екологічність натуральних компонентів сироваток не викликають алергії, виключають звикання, ефективно відновлюють природну красу шкіри обличчя і мають найвищий рівень споживчої довіри серед косметологів.