Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 18:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

Інтенсивна енергетична маска-пілінг МУЛЬТИ ДІЇ Debeaus Intensive Energenic Activating Multi Action, 6 мл

 • Бренд: DEBEAUS
 • Модель: 30060011 | У наявності
60 грн

Міні-версія інтенсивного енергетичного крем-пілінгу МУЛЬТИ ДІЇ Debeaus Intensive Energenic Activating Multi Action

Інноваційний супер-продукт від Debеaus — інтенсивна маска-пілінг мультидії! Допомагає прискорити період поновлення шкіри, який з віком значно сповільнюється. Завдяки біотехнологіям, склад допомагає максимально відновити шкіру та продовжити її молодість шляхом перезапуску роботи клітин.

Компоненти преміум-класу відновлюють здатність шкіри до самозволоження, що робить її насиченою, гладкою та глянцевою. А PHA-кислоти забезпечують ідеальну чистоту делікатним чином.

Завдяки дуже багатому складу маска-пілінг вирішує одразу кілька проблем.

Повнорозмірний товар: Інтенсивна енергетична маска-пілінг МУЛЬТИ ДІЇ Debeaus Intensive Energenic Activating Multi Action

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ

 • Глибоко очищає пори та шкірний покрив
 • Відновлює рівень вологи у шкірі
 • Вирівнює колір обличчя та робить його глянцевим
 • Зменшує виразність зморшок
 • Пробуджує сплячі клітини, відновлюючи здоровий тургор шкіри
 • Накопичувально ущільнює виснажену шкіру
 • Підтримує епідерміс у чистому збалансованому стані

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

 • PHA - це нове сімейство кислот, яке раніше вважали не окремою групою, а різновидом AHA-кислот або навіть AHA-кислотами нового покоління. Молекула PHA – велика і не вміє проникати у глибокі шари шкіри, тому подразнюючий ефект відсутній. PHA не роблять шкіру більш чутливою, тому це ідеальний інгредієнт для тих, хто погано переносить AHA-кислоти, але потребує їхнього оновлюючого, поліруючого та розгладжуючого ефекту. PHA ідеальні у догляді за шкірою із судинними порушеннями, почервоніннями, розацеа – завдяки своєму протизапальному ефекту. У хімічній структурі молекули PHA присутні багато гідроксильних груп – це впливає на вологоутримуючі властивості речовини, простими словами PHA – супер-зволожувач, має протизапальний та антиоксидантний ефект, цей вид кислот бореться з глікацією – запобігає зацукрованню та руйнуванню колагенових волокон.
 • Стовбурові клітини – білок, створений за допомогою передових технологій. Протеїновий комплекс, вироблений у процесі культивування стовбурових клітин, допомагає підтримувати позаклітинний матрикс від подразнень та стресів, нанесених довкіллям, забезпечуючи шкірі стабільний здоровий стан.
 • FGF - фактор росту фібробластів - це гепарин-зв'язуючі білки. Було доведено, що взаємодії з розташованими на поверхні клітин протеогліканами необхідні передачі сигналу факторів росту фібробластів. Фактори зростання фібробластів відіграють ключову роль у процесах проліферації та диференціювання широкого спектру клітин та тканин. Також саме цей компонент відіграє найважливішу роль у підтримці здорового стану судин у шкірі, запобігаючи куперозу та подібним проблемам.
 • IGF - (Rh-Oligopeptide) - косметичний компонент, інсуліноподібний фактор росту, який дозволяє регулювати біологічні процеси, віддаляючи старіння і зберігаючи зовнішню привабливість. Відбувається активний процес омолодження клітин, підвищення їхньої стійкості до гіпоксії (вільних радикалів), нормалізації обмінних процесів при поліпшенні засвоєння клітинами шкіри активних поживних речовин. Поліпшується активність функцій клітин, тканин та органів, на які спрямована їхня дія. Вони збільшують кількість здорових активних клітин, покращують обмінні процеси, активізують відновлювальні процеси регенерації тканин.
 • EGF - епідермальний фактор росту - це фактор регенерації клітин епідермісу. Діє на молекулярному та клітинному рівні та уповільнює процес старіння клітин шкіри. Під дією активного фактора росту EGF відбувається омолодження клітин епідермісу, збільшується кількість стовбурових клітин у шкірі, які перетворюються на нові здорові клітини, підтримуючи природний стан шкіри, властивий молодому віку. Шкіра повністю регенерується, стовбурові клітини починають безперервно утворюватися. Зрештою відбувається насичення шкіри стовбуровими клітинами і ви надовго зберігаєте молодість вашої шкіри. Як відомо, із віком природний синтез факторів зростання в епідермісі зменшується. Це призводить до втрати тонусу та витончення шкіри. Чинники зростання в косметиці запускають процес оновлення шкіри. Також клінічні випробування довели, що EGF покращує зростання клітин епітелію, ендотелію та фібробластів, покращує проліферацію тканин та хемотаксис клітин; зменшує ймовірність ураження інфекцією, зростання рубцевих тканин, скорочує час загоєння, період непрацездатності; відновлює нормальне функціонування тканин після пошкодження.

Ці три компоненти забезпечують яскраво виражений ефект у підтримці здоров'я шкіри та допомагають вирішувати такі проблеми як сухість, шорсткість, слабкий тургор шкіри, нерівний колір обличчя. Завдяки нано-розмірам частинок компонентів засіб проникає дуже глибоко у шари шкіри та за рахунок цього працює максимально ефективно:

 1. посилюють синтез власного колагену та еластину;
 2. збільшують щільність шкіри;
 3. підвищують пружність;
 4. скорочують зморшки;
 5. освітлюють пігментацію;
 6. прискорюють загоєння тріщин, ранок та інших шкірних ушкоджень.
 • Ацетил гексапептид-8 (також відомий під комерційною назвою аргірелін) - це пептид, отриманий з білка, виявленого в ботоксі. Створено для боротьби з мімічними зморшками. Ефективно зменшує наявні зморшки та перешкоджає виникненню нових мімічних зморшок. Принцип дії ацетил гексапептиду-8 нагадує дію токсину ботуліна (ботоксу), викликає так званий ефект ботоксу. Пептид розслаблює м'язи, спричиняючи миттєвий результат – зменшення зморшок. Це безпечний та м'який засіб проти мімічних зморшок.
 • Copper Tripeptide-1 - сигнальний пептид, що складається з трьох амінокислот. Має сприятливий вплив на пошкоджену та непошкоджену шкіру. Відновлює функції пошкоджених фібропластів, запускає та підтримує синтез колагену, стимулює внутрішньошкірне відновлення. Забезпечує розсмоктування та реорганізацію шкірних рубців. Активує “сплячі” стовбурові клітини. Має ретинол-подібну дію, антиоксидантну дію, знижує запальний потенціал і травматичність зовнішніх стресових впливів. Має ранозагоювальний ефект.
 • Фітосфінгозин – фосфоліпід, природний компонент шкіри. Присутній у роговому шарі як у вільній формі, так і у складі церамідів. Фітосфінгозин сприяє відновленню шкірного бар'єру та посилює її власну захисну функцію. Відновлює гідроліпідну плівку на поверхні шкіри.
 • Ceramide NP - ліпідна речовина, що допомагає відновленню ліпідного бар'єру, є ключовим гравцем у підтримці епідермальної цілісності і здоров'я шкіри. Крім цього компонент допомагає у відновленні шкіри та запобігає втраті вологи. Все це зменшує шорсткість шкіри та збільшує її еластичність. У результаті ми отримуємо здоровішу і більш захищену шкіру.
 • Squalane - є частиною шкірного сала і за даними вчених, наші сальні залози виробляють приблизно 10-14% сквалена, який знаходиться поблизу поверхні шкіри, забезпечуючи її бар'єрні властивості та здатність захисту, пом'якшує шорстку шкіру та утримує вологу, зменшує появу зморшок, лікує та відновлює потріскану шкіру, приносить полегшення зневодненої та ультра-чутливої шкіри, має легкий антибактеріальний ефект, допомагає запобігти віковим плямам та УФ-пошкодженню шкіри.
 • Phytosterol — рослинний компонент, що відрізняється своєю протизапальною та протисвербіжною дією, яка дозволяє його застосовувати у щоденному догляді за шкірою. Використовується для стимуляції вироблення колагену I типу, зміцнення міцності «каркасу» шкіри, зменшення руйнівної дії УФ-випромінювання, і, як наслідок, проти пігментних плям. Перешкоджає руйнуванню волокон та протеогліканів у дермі, стимулюють клітинний поділ. Вирівнює колір та мікрорельєф шкіри. Чинить імуностимулюючу дію. Показаний для шкіри з акне та постакне.
 • Запатентований рослинний комплекс, спрямований на роботу з широким спектром проблем, таких як пігментація, неправильна робота сальних залоз, сірий колір обличчя, хронічні запальні процеси в шкірі, гіперактивність судин.

УПАКОВКА

Об`єм повнорозмірний: 300 мл.

Об`єм міні-версії: 6 мл. 

ВИРОБНИК

COSOLKE, Пд. Корея, преміум-клас

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

 1. Після вечірнього очищення шкіри за допомогою пальців або косметичної кисті легкими рухами рівномірно нанесіть крем-пілінг на все обличчя.
 2. Легко промасируйте шкіру, притискаючи долоні до обличчя (по масажних лініях, щоках, лобі). Залиште засіб на 10-15 хвилин.
 3. За допомогою рушника, просоченого гарячою водою, або змоченими спонжами акуратно змийте засіб з обличчя. Після вмивайтеся прохолодною водою і дайте шкірі повністю висохнути.
 4. Продовжуйте свій звичний вечірній догляд обличчя (сироватка, крем).

Для жирної щільної шкіри використовувати через день увечері, для сухої та чутливої раз на 3 дні увечері.

СКЛАД

Water, Butylene Glycol, Gluconolactone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tromethamine, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Human Adipocyte Conditioned Media Extract, Disodium EDTA, Caprytyl Glycol, t-Butyl Alcohol, Squatane, Phytosterols, Phytosphingosine, Phospholipids, Ceramide NP, Undaria Pinnatifida Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Laminaria Japonica Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Prunus Domestica Fruit Extract, Phaseolus Vulgaris (Kidney Bean) Seed Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Vaccinium Angustifolium (Bluberry) Fruit Extract, Uncaria Tomentosa Extract, Myosotis Sylvatica Flower/Leaf/Stern Extract, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Hydrangea Macrophyila Leaf Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Luffa Cyiindrica Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Artemisia Pinceps Leaf Extract, Actinidia Chinensis  (Kiwi) Fruit Extract, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, rh-Polypeptide-2, rh-Polypeptide-1, rh-Oligopeptide-1, Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Хіти продажів