Інтенсивний енергетичний крем-пілінг МУЛЬТИ ДІЇ Debeaus Intensive Energenic Activating Multi Action, 300 мл

Артикул:30060010
У наявності
2 100 грн

Інтенсивний енергетичний крем-пілінг МУЛЬТИ ДІЇ Debeaus Intensive Energenic Activating Multi Action

Інноваційний супер-продукт від Debеaus — інтенсивна маска-пілінг мультидії! Допомагає прискорити період поновлення шкіри, який з віком значно сповільнюється. Завдяки біотехнологіям, склад допомагає максимально відновити шкіру та продовжити її молодість шляхом перезапуску роботи клітин.

Компоненти преміум-класу відновлюють здатність шкіри до самозволоження, що робить її насиченою, гладкою та глянсовою. А PHA-кислоти забезпечують ідеальну чистоту делікатним чином.

Завдяки дуже багатому складу маска-пілінг вирішує одразу кілька проблем.

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ

 • Глибоко очищає пори та шкірні покриви
 • Відновлює рівень вологи у шкірі
 • Вирівнює колір обличчя та робить його глянцевим
 • Зменшує виразність зморшок
 • Пробуджує сплячі клітини, відновлюючи здоровий тургор шкіри
 • Накопичувально ущільнює виснажену шкіру
 • Підтримує епідерміс у чистому збалансованому стані

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

 • PHA - це нове сімейство кислот, яке раніше вважали не окремою групою, а різновидом AHA-кислот або навіть AHA-кислотами нового покоління. Молекула PHA – велика і не вміє проникати у глибокі шари шкіри, тому подразнюючий ефект відсутній. PHA не роблять шкіру більш чутливою, тому це ідеальний інгредієнт для тих, хто погано переносить AHA-кислоти, але потребує їхнього оновлюючого, поліруючого та розгладжуючого ефекту. PHA ідеальні у догляді за шкірою із судинними порушеннями, почервоніннями, розацеа – завдяки своєму протизапальному ефекту. У хімічній структурі молекули PHA присутні багато гідроксильних груп – це впливає на вологоутримуючі властивості речовини, простими словами PHA – супер-зволожувач, має протизапальний та антиоксидантний ефект, цей вид кислот бореться з глікацією – запобігає зацукрованню та руйнуванню колагенових волокон.
 • Стовбурові клітини – білок, створений за допомогою передових технологій. Протеїновий комплекс, вироблений у процесі культивування стовбурових клітин, допомагає підтримувати позаклітинний матрикс від подразнень та стресів, нанесених довкіллям, забезпечуючи шкірі стабільний здоровий стан.
 • FGF - фактор росту фібробластів - це гепарин-зв'язуючі білки. Було доведено, що взаємодії з розташованими на поверхні клітин протеогліканами необхідні передачі сигналу факторів росту фібробластів. Фактори зростання фібробластів відіграють ключову роль у процесах проліферації та диференціювання широкого спектру клітин та тканин. Також саме цей компонент відіграє найважливішу роль у підтримці здорового стану судин у шкірі, запобігаючи куперозу та подібним проблемам.
 • IGF - (Rh-Oligopeptide) - косметичний компонент, інсуліноподібний фактор росту, який дозволяє регулювати біологічні процеси, віддаляючи старіння і зберігаючи зовнішню привабливість. Відбувається активний процес омолодження клітин, підвищення їхньої стійкості до гіпоксії (вільних радикалів), нормалізації обмінних процесів при поліпшенні засвоєння клітинами шкіри активних поживних речовин. Поліпшується активність функцій клітин, тканин та органів, на які спрямована їхня дія. Вони збільшують кількість здорових активних клітин, покращують обмінні процеси, активізують відновлювальні процеси регенерації тканин.
 • EGF - епідермальний фактор росту - це фактор регенерації клітин епідермісу. Діє на молекулярному та клітинному рівні та уповільнює процес старіння клітин шкіри. Під дією активного фактора росту EGF відбувається омолодження клітин епідермісу, збільшується кількість стовбурових клітин у шкірі, які перетворюються на нові здорові клітини, підтримуючи природний стан шкіри, властивий молодому віку. Шкіра повністю регенерується, стовбурові клітини починають безперервно утворюватися. Зрештою відбувається насичення шкіри стовбуровими клітинами і ви надовго зберігаєте молодість вашої шкіри. Як відомо, із віком природний синтез факторів зростання в епідермісі зменшується. Це призводить до втрати тонусу та витончення шкіри. Чинники зростання в косметиці запускають процес оновлення шкіри. Також клінічні випробування довели, що EGF покращує зростання клітин епітелію, ендотелію та фібробластів, покращує проліферацію тканин та хемотаксис клітин; зменшує ймовірність ураження інфекцією, зростання рубцевих тканин, скорочує час загоєння, період непрацездатності; відновлює нормальне функціонування тканин після пошкодження.

Ці три компоненти забезпечують яскраво виражений ефект у підтримці здоров'я шкіри та допомагають вирішувати такі проблеми як сухість, шорсткість, слабкий тургор шкіри, нерівний колір обличчя. Завдяки нано-розмірам частинок компонентів засіб проникає дуже глибоко у шари шкіри та за рахунок цього працює максимально ефективно:

 1. посилюють синтез власного колагену та еластину;
 2. збільшують густину;
 3. підвищують пружність;
 4. скорочує зморшки;
 5. освітлює пігментацію;
 6. прискорюють загоєння тріщин, ранок та інших шкірних ушкоджень.
 • Ацетил гексапептид-8 (також відомий під комерційною назвою аргірелін) - це пептид, отриманий з білка, виявленого в ботоксі. Створено для боротьби з мімічними зморшками. Ефективно зменшує наявні зморшки та перешкоджає виникненню нових мімічних зморшок. Принцип дії ацетил гексапептиду-8 нагадує дію токсину ботуліна (ботоксу), викликає так званий ефект ботоксу. Пептид розслаблює м'язи, спричиняючи миттєвий результат – зменшення зморшок. Це безпечний та м'який засіб проти мімічних зморшок.
 • Copper Tripeptide-1 - сигнальний пептид, що складається з трьох амінокислот. Має сприятливий вплив на пошкоджену та непошкоджену шкіру. Відновлює функції пошкоджених фібропластів, запускає та підтримує синтез колагену, стимулює внутрішньошкірне відновлення. Забезпечує розсмоктування та реорганізацію шкірних рубців. Активує дрімлі стовбурові клітини. Має ретинол-подібну дію, антиоксидантну дію, знижує запальний потенціал і травматичність зовнішніх стресових впливів. Має ранозагоювальний ефект.
 • Фітосфінгозин – фосфоліпід, природний компонент шкіри. Присутня у роговому шарі як у вільній формі, так і у складі церамідів. Фітосфінгозин сприяє відновленню шкірного бар'єру та посилює її власну захисну функцію. Відновлює гідроліпідну плівку на поверхні шкіри.
 • Ceramide NP - ліпідна речовина, що допомагає відновленню ліпідного бар'єру, є ключовим гравцем у підтримці епідермальної цілісності і здоров'я шкіри. Крім цього компонент допомагає у відновленні шкіри та запобігає втраті вологи. Все це зменшує шорсткість шкіри та збільшує її еластичність. У результаті ми отримуємо здоровішу і більш захищену шкіру.
 • Squalane - є частиною шкірного сала і за даними вчених, наші сальні залози виробляють приблизно 10-14% сквалена, який знаходиться поблизу поверхні шкіри, забезпечуючи її бар'єрні властивості та здатність захисту, пом'якшує шорстку шкіру та утримує вологу, зменшує появу зморшок, лікує та відновлює потріскану шкіру, приносить полегшення зневодненої та ультра-чутливої шкіри, має легкий антибактеріальний ефект, допомагає запобігти віковим плямам та УФ-пошкодженню шкіри.
 • Phytosterol — рослинний компонент, що відрізняється своєю протизапальною та протисвербіжною дією, яка дозволяє його застосовувати у щоденному догляді за шкірою. Використовується для стимуляції вироблення колагену I типу, зміцнення міцності «каркасу» шкіри, зменшення руйнівної дії УФ-випромінювання, і, як наслідок, проти пігментних плям. Перешкоджає руйнуванню волокон та протеогліканів у дермі, стимулюють клітинний поділ. Вирівнює колір та мікрорельєф шкіри. Чинить імуностимулюючу дію. Показаний для шкіри з акне та постакне.
 • Запатентований рослинний комплекс, спрямований на роботу з широким спектром проблем, таких як пігментація, неправильна робота сальних залоз, сірий колір обличчя, хронічні запальні процеси в шкірі, гіперактивність судин.

УПАКОВКА

Об`єм: 300 мл.

ВИРОБНИК

Dr. Hedison, Пд. Корея, преміум-клас

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

 

Для жирної щільної шкіри використовувати через день увечері, для сухої та чутливої раз на 3 дні увечері.

СОСТАВ

Water, Butylene Glycol, Gluconolactone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tromethamine, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Human Adipocyte Conditioned Media Extract, Disodium EDTA, Caprytyl Glycol, t-Butyl Alcohol, Squatane, Phytosterols, Phytosphingosine, Phospholipids, Ceramide NP, Undaria Pinnatifida Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Laminaria Japonica Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Prunus Domestica Fruit Extract, Phaseolus Vulgaris (Kidney Bean) Seed Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Vaccinium Angustifolium (Bluberry) Fruit Extract, Uncaria Tomentosa Extract, Myosotis Sylvatica Flower/Leaf/Stern Extract, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Hydrangea Macrophyila Leaf Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Luffa Cyiindrica Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Artemisia Pinceps Leaf Extract, Actinidia Chinensis  (Kiwi) Fruit Extract, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, rh-Polypeptide-2, rh-Polypeptide-1, rh-Oligopeptide-1, Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Юлия Дорошенко
17.11.2021
Безумно понравился результат от этого пилинга! Я, как обладательница тонкой и чувствительной кожи, волновалась подойдёт ли, не будет ли реакции. Но всё отлично - лицо после этого пилинга просто мечта)) вообще не было чувства жжения, покраснения. Пробуйте, эта масочка покорит ваше сердце, как и моё))
Администратор
19.11.2021
Здравствуйте, Юлия!

Очень приятно слышать такие слова :)
Сами ждали эту новинку и невероятно рады, что любимые клиенты это оценили)
Александра
16.11.2021
Эта малышка покорила мое сердце, после первого применения уже такой классный результат, высыпания вытянула, кожа просто извините конечно " попа младенца" уже хочу сделать второй раз ???
Администратор
16.11.2021
Здравствуйте, Александра :)

Очень приятно слышать такие отзывы)
Мы сами опробовали эту новинку, очень рады, что Вы тоже оценили!

Пользуйтесь в удовольствие)
Елена Борисовна
12.11.2021
Маска просто шикарнейшая. Очень нравиться, что после неё кожа как бархат. Ну и между нами девочками говоря, за такой объём по такой цене, так это просто супер предложение! Вам спасибо, что так балуете нас.
Администратор
15.11.2021
Здравствуйте, Елена!

Очень приятно слышать такие отзывы :)
Уже оценили всем офисом, пользуйтесь в удовольствие!
Написати відгук

Хіти продажів
Профессиональный подход

Одним из направлений компании RAMOSU является развитие эстетической корейской косметологии в Украине. Это позволяет нам "держать руку на пульсе" и быть в тренде. Каждый год мы расширяем перечень брендов и регулярно предлагаем клиентам новинки.
Наша компания регулярный участник профессиональных выставок в InterCharm и EstetBeauty. Совместно с корейской компанией Pro You Professional и в сотрудничестве с корейским медицинским НИИ тестируем и подбираем наиболее эффективные продукты космецевтики и профессиональной косметики в Южной Кореи. Нашу продукцию используют ведущие клиники, салоны красоты Украины и частные косметологи. Проконсультируем, ответим на любые вопросы и поможем подобрать средства, которые подойдут именно Вам. Консультация косметолога - Бесплатно.

Сертификаты и гарантия качества

Компания RAMOSU является прямым импортером и официальным представителем корейских брендов Dr.Hedison, Pro You Professional, Ramosu в Украине. Вся продукция сертифицирована в Украине и имеет 100%-ю оригинальность.
Мы гарантируем качество, которое подтверждено множественными результатами применения профессиональной косметики нами и нашими клиентами.

Каждый заказ - праздник для лица)

Праздничная упаковка - Бесплатно! Каждый заказ мы с любовью упаковуем в красивую коробочку, которую будет приятно получить или вручить в качестве подарка. Мы гарантируем приятные эмоции и праздник для лица!

Сюрпризы, Подарки, Скидки

В каждом заказе, в зависимости от суммы, Вас ждут разнообразные приятные подарки и сюрпризы. Мы строим длительные отношениями с нашими клиентами, поэтому на каждый следующий заказ Вам начисляется скидка.

 

 •  Нова Пошта
 • Delivery
 • ІнТайм 
 • Готівкою
 •  ПриватБанк
 • Накладений платіж (при отриманні)
 • Оплата банківською картою Visa, Mastercard
 • Оплата карткою Visa, Mastercard - LiqPay