Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 18:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

Ексклюзивний тонізуючий комплекс вітамінів CKJ Power + з женьшенем і макой KGC, 60 шт

Основні характеристики
Объем: 60 шт
1 650 грн

Ексклюзивний тонізуючий комплекс вітамінів CKJ Power + з женьшенем

Комплекс CKJ POWER Plus - унікальний продукт, що має в складі комбінацію 6-річного червоного корейського женьшеню, маки перуанської (Lepidium meyenii) і Октакозанол, що дає неймовірні результати. З допомогою комплексу вітамінів можна швидко відновити сили, витривалість, підняти загальний тонус організму. У комбінації складові дають ефект сильніше ніж при використанні окремо.

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ

 • Швидке відновлення енергії
 • Підвищення витривалості
 • Поліпшення працездатності
 • Профілактика онкології, захворювань серця
 • Має антиоксидантну дію
 • Регенерація шкіри
 • Активне зменшення зморшок
 • Нормалізація гормонального фону у жінок
 • Поліпшення якості чоловічого сім'я
 • Посилення «чоловічої сили»

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

Ексклюзивний тонізуючий комплекс вітамінів CKJ Power + з женьшенем і макой KGC

 • 6-річний червоний женьшень (6 year old red ginseng) отримують за допомогою парової обробки свіжого кореня женьшеню. Такий спосіб допомагає підвищити кількість корисних компонентів. Виробництво якісного женьшеню є досить ресурсовитратним. Корінь проходить 290 тестів на ефективність і якість на всіх стадіях виробництва. Женьшень Korea Ginseng Corporation визнаний кращим в світі за своєю дією і ефективністю. Вчені довели, що женьшень саме у віці 6 років містить в 35 разів більше корисних речовин, ніж молоде або старе коріння. Науково доведено, регулярне застосування женьшеню здатне продовжити молодість, підвищити працездатність (як розумову і фізичну), попередити захворювання, поліпшити загальний стан організму і шкіри.
 • Мака перуанська (Maca peruvian) підвищення фертильності як у чоловіків, так і у жінок, підтримку гормонального балансу, зміцнення імунітету, а також підвищення енергії, витривалості, поліпшення статевої функції, пам'яті та уваги. Мака вважається "адаптогеном". Цей термін використовується для позначення деяких трав, рослин і природних речовин, які допомагають організму природним чином адаптуватися до стресових факторів - напружений графік роботи або хвороби. Мака покращує роботу ендокринної, гормональної, серцево-судинної і нервової системи.
 • Октакозанол (Octacosanol) компонент, що отримується з масла зародків рису. Це один з кращих органічних джерел вітаміну Е, який незамінний для здоров'я і краси. Цей вітамін є антиоксидантом, він допомагає нам зберігати здоров'я і красу. Не випадково його називають вітаміном молодості. Має антиоксидантну дію і є спалювачем жиру. Октакозанол незамінний компонент в дієтах спортсменів, так як він підвищує фізичну витривалість, покращує м'язову реакцію і процес оксигенації тканин. З 100 тонн рису виходить тільки 1 кг Октакозанол. (Денна доза таблеток містить кількість Октакозанолу, еквівалентну 1 кг рису). 

УПАКОВКА, БРЕНД
Об'єм 60 таб.
Korea Ginseng Corporation /KGC,Південна Корея 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

 1. Дорослим і дітям з 15 років по 2-4 таблетки на день, запиваючи достатньою кількістю теплої води.
 2. Мінімальний курс прийому 4 тижні, при необхідності курс можна продовжити.
 3. Ефект від застосування таблеток женьшеню настає через 2-3 дня; він зростає при регулярному і тривалому вживанні.

СКЛАД

Korean Red Ginseng Extract Powder, Maca Peruvian Extract Powder, Octacosanol, Crystalline Cellulose

Склад

Korean Red Ginseng Extract Powder, Maca Peruvian Extract Powder, Octacosanol, Crystalline Cellulose

Застосування
 1. Дорослим і дітям з 15 років по 2-4 таблетки в день, запиваючи достатньою кількістю теплої води.
 2. Мінімальний курс прийому 4 тижні, при необхідності курс можна продовжити.
 3. Ефект від застосування таблеток женьшеню настає через 2-3 дня; він зростає при регулярному і тривалому вживанні.
Характеристики
Объемы
Объем 60 шт
Відгуки
Мила
24.11.2020
Принимаем с мужем неделю: эффект почувствовали, причём вдвоём в один день, на 3-4 день. Энергии больше, намного больше, нет чувства недосыпа днем, сильной усталости вечером, встаём утром легко и без напряга. Лично для меня это просто находка. Муж тоже в восторге. Приём кофе упал в два раза. Будем заказывать ещё.
Наталья Николаевна
02.08.2020
Здравствуйте. Как и обещала, оставляю свой отзыв на эти корейские витамины с женьшенем. Принимаю неделю и из того что вижу нравится что утром гораздо проще встаю, нет чувства недосыпания. Это раньше меня напрягало больше всего и спасало только кофе по 5 чашек в день! От кофе я не отказалась но это уже в удовольствие))
Написати відгук
Хіти продажів