Акції

ТОП-3 ТОВАРА ЛЮТОГО 

Який пухнастий сніг лягає на асфальт, на підступах лютого стукається дзвінко в двері. Лютий - найкоротший, але не менш чарівний місяць. Останній зимовий місяць дарує можливість не тільки ще раз помилуватися снігом і зимової прохолодою, але і представляє кращі пропозиції на топ-товари місяці в RAMOSU. 

  1. Зміцнюючий інтенсивний охолоджуючий Гель для тіла Vela Shape Reaffirming Gel, 150 мл

          Звичайна ціна = 1160 грн

          Ціна за акцією = 812 грн

          Економія = 348 грн 

  1. Освітлююча сироватка з вітамінним комплексом Pro You Professional Whitening Serum, 50 м

          Звичайна ціна = 1600 грн

          Ціна за акцією = 1120 грн 

          Економія = 480  грн 

  1. Засіб двофазний для зняття макіяжу Dr.Hedison Blue Mild Remover, 250 мл

           Звичайна ціна =1105 грн 

           Ціна за акцією = 773 грн 

           Економія = 332 грн 

RAMOSU радить сповна насолодитися останнім шматочком зими і доглядати за своєю красою ефективно і вигідно, разом з професійною корейської косметикою. 

 

 

До мрії - рукою подати!  

Жінки є найбільш квітучою частиною нашого населення. Жінки народжують дітей, займаються їх вихованням, створюють в сім'ях затишок, є підтримкою і опорою для чоловіків. В день 8 березня кожен хоче висловити свою любов, здивувати жінок, і RAMOSU - не виняток!

Давно мріяли про стильну сумку, або бажана пара взуття не дає вам спокою? Не біда, адже RAMOSU дарує подарунки, які точно зроблять Вас щасливішими! Ми приготували для Вас цілих три подарунка! 

  • Купуйте з 1 січня по 8 березня на загальну суму от 3000 грн і беріть участь в розіграші Travel-шкатулки для прикрас від Stackers.
  • Здійсніть покупки з 1 січня по 8 березня на загальну суму від 5000 грн і стаєте учасником розіграшу трендової сумки від Katerina Fox.
  • Купуйте з 1 січня по 8 березня на загальну суму від 8000 грн і приймайте участь у розіграші головного призу - пари взуття від Kacharovska на Ваш Вибір. 

RAMOSU виконує заповітні бажання і робить Ваше життя кращим, адже ми переконані, що інвестиція в свою красу - найкраще рішення!

Ми проведемо розіграш 9 березня з допомогою сервісу рандомних чисел. Весь процес буде в Stories на наших сторінках в соціальних мережах, підписуйтесь щоб не пропустити: 

Instagram 

Facebook

P. S. Переможці трендової сумки від Katerina Fox і пари взуття від Kacharovska отримують подарункові сертифікати в магазинах Katerina Fox і Kacharovska для самостійного вибору призу на свій смак. 

Перейти до покупок!