Патчі під очі

Хіт
50ml
Професійні гідрогелеві патчі Dr.Hedison ..
50ml
Професійні біоактівні патчі для шкіри на..
Краще
50ml
Патчі під очі Rosy Drop Rose Perfect Str..

 

В категорії представлені найефективніші патчі для зони навколо очей від провідних корейських виробників

Популярні відгуки
Как же приятно получать от Вас посылочки. Быстро, красиво, доставка оплачена, подарочки!))) и патчи самые крутые!!
Отлично работают. Быстро разглаживают и минимизируют морщинки, а со временем ушли и заломы. Довольна как выглядит кожа, взгляд сияющий, отдохнувший.
Вкусняшка!))) очень понравился этот шампунь в первую очередь тем, что волосы не так жирнеют, уже перешла на мытьё волос через день, а не каждый день как ранее. Ну а...
Хіти продажів
Рекомендуемые
Хіт
50ml
CC-крем Dr.Hedison потрійної дії з SPF38, 50 мл Інноваційний професійний CC-крем, що підлаштовується під тон обличчя. Засіб не тільки прекрасно тонує, а й дбайливо доглядає за шкірою. Здорова, сяюча шкіра з захистом від сонця – таке можливо завдяки CC-крему Dr.Hedison потрійної дії з ..
15%
Хіт
50ml
Сироватка-коктейль Pro You Wrinkle BTX Ampoule з нейропептидним комплексом + Мезороллер ZGTS 0,5 мм в комплекті. Альтернатива ботоксу та диспорту Сироватка з ефектом ботулотоксину призначена для догляду та видаленням мімічних зморшок шляхом розслаблення та "стирання" їх мімічної пам..
50ml
Сироватка-коктейль Pro You Wrinkle BTX Ampoule з нейропептидним комплексом Альтернатива ботоксу та диспорту Відновлююча сироватка з ефектом ботулотоксину призначена для догляду та видалення мімічних зморшок шляхом розслаблення та "стирання" їх мімічної пам'яті. Є "важкою арти..
Новинки