Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

DEBEAUS

DEBEAUS

COSOLKE (cosmetic solution k) — південнокорейська б'юті-компанія, заснована в 2013 році, що займається дослідженнями та розробкою по-справжньому ефективних формул косметики високої якості. COSOLKE має власну інноваційну лабораторію та співпрацює з кращими науково-дослідницькими інститутами Південної Кореї. Сировина, яку використовує компанія в розробках косметики, має найвищий ступінь очищення та відмінну якість. Використовується лише в люксових всесвітньовідомих брендах. 

Особливістю продукції, виготовленої під крилом COSOLKE, є впровадження активних компонентів з області косметології та естетичної медицини 4-го покоління, що вражають своєю ефективністю та біодоступністю! В нашому асортименті представляємо DEBEAUS — інноваційний бренд компанії з передовими активами 4-го покоління.

DEBEAUS — професійна космецевтика преміум-класу родом з Південної Кореї. Філософія бренду базується на підтримці природної та індивідуальної краси, а здоров'я шкіри є головним пріоритетом.

В основі асортименту DEBEAUS — доглядові терапевтичні засоби для захисту та вирішення проблем шкіри, засновані на високоефективному комплексі пептидів, інноваційних активів 4-го покоління: фітосомів, целісомів, ліпосомів та цілющих рослинних екстрактів східної медицини. Крім догляду, в пакеті бренду є мегапопулярні тональні засоби в зручному форматі кушон без ефекту ”маски”, що містять унікальні мікропігменти зі світловідбивними пудровими частинками. Крім маскування недоліків, вони ще й доглядають за шкірою.

Бренду довіряють професійні косметологи в багатьох країнах світу. Випробувавши один раз можливості DEBEAUS, Ви вже не зможете повернутися до використання продуктів іншої якості.

50ml
Професійний BB-крем з целісомами, фі..
50ml
СЕТ "Інвестиція в молодість шкіри&q..
50ml
Професійний ліфтинг-кушон DEBEAUS FACE L..
50ml
Професійний анті-ейдж кушон з ефектом ся..
50ml
Пpoфecійний кушoн з eфeктoм фoтoшoпу THE..
50ml
Пpoфecійний кушoн з eфeктoм фoтoшoпу DEB..
50ml
Преміальний антивіковий крем із пептидам..
50ml
Відновлювальний біогель для очищення шкі..
50ml
Преміальна сироватка з пептидами-міорела..
Показано з 1 по 16 з 22 (всього 2 сторінок)