Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 16:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

DEBEAUS

DEBEAUS

COSOLKE (cosmetic solution k) — південнокорейська б'юті-компанія, заснована в 2013 році, що займається дослідженнями та розробкою по-справжньому ефективних формул косметики високої якості. COSOLKE має власну інноваційну лабораторію та співпрацює з кращими науково-дослідницькими інститутами Південної Кореї. Сировина, яку використовує компанія в розробках косметики, має найвищий ступінь очищення та відмінну якість. Використовується лише в люксових всесвітньовідомих брендах. 

Особливістю продукції, виготовленої під крилом COSOLKE, є впровадження активних компонентів з області косметології та естетичної медицини 4-го покоління, що вражають своєю ефективністю та біодоступністю! В нашому асортименті представляємо DEBEAUS — інноваційний бренд компанії з передовими активами 4-го покоління.

DEBEAUS — професійна космецевтика преміум-класу родом з Південної Кореї. Філософія бренду базується на підтримці природної та індивідуальної краси, а здоров'я шкіри є головним пріоритетом.

В основі асортименту DEBEAUS — доглядові терапевтичні засоби для захисту та вирішення проблем шкіри, засновані на високоефективному комплексі пептидів, інноваційних активів 4-го покоління: фітосомів, целісомів, ліпосомів та цілющих рослинних екстрактів східної медицини. Крім догляду, в пакеті бренду є мегапопулярні тональні засоби в зручному форматі кушон без ефекту ”маски”, що містять унікальні мікропігменти зі світловідбивними пудровими частинками. Крім маскування недоліків, вони ще й доглядають за шкірою.

Бренду довіряють професійні косметологи в багатьох країнах світу. Випробувавши один раз можливості DEBEAUS, Ви вже не зможете повернутися до використання продуктів іншої якості.

50ml
Преміальний антивіковий крем із пептидам..
50ml
Відновлювальний біогель для очищення шкі..
50ml
Нанопептидний відновлювальний тонер DEBE..
50ml
Преміальна сироватка з пептидами-міорела..
50ml
Професійний ліфтинг-кушон DEBEAUS FACE L..
50ml
Професійний анті-ейдж кушон з ефектом ся..
50ml
Пpoфecійний кушoн з eфeктoм фoтoшoпу DEB..

Ціна 170 грн

50ml
Спонж для кушона DEBEAUS Cushion Puff ..
50ml
Делікатна пілінг-маска на основі PHA-кис..
Показано з 1 по 16 з 20 (всього 2 сторінок)