Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

Про компанію

В ЦЬОМУ РОЗДІЛІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО НАС БІЛЬШЕ!

МІСІЯ КОМПАНІЇ
«Знаходимо найунікальніші та найефективніші преміальні засоби у різних куточках Південної Кореї та робимо їх доступними для Вас в Україні!»


Компанія RAMOSU – єдиний офіційний представник та прямий імпортер в Україні преміальних корейських брендів професійної косметики, продукції для косметологів та клінік краси.

Наша компанія за 8 років роботи допомогла понад 50 тис. клієнтам у вирішенні естетичних питань для проблемної шкіри та продовження молодості шкіри обличчя у домашньому догляді.

ПРО НАШ СЕРВІС

Ми бажаємо, щоб Ви отримали справжній ВАУ-ефект та ВАУ-сервіс при виборі косметики! Тому в нас діє індивідуальна професійна консультація штатного косметолога, щоб наші засоби потрапили чітко в ціль. Давайте вирішувати проблеми зі шкірою, а не маскувати.

Ми хочемо дарувати впевненість у собі, щоб кожна українка почувалася неймовірно завдяки правильно підібраному домашньому догляду з урахуванням сумісності інгредієнтів між собою.

ПРО НАШУ СЕРТИФІКОВАНУ ПРОДУКЦІЮ

Ми серйозно ставимося до того, щоб бренди у нашому асортименті відповідали світовим стандартам якості. Тому ми впевнені в наших брендах та пишаємося тим, що вся продукція сертифікована в Україні, а також має міжнародні сертифікати CE, ISO 9001, ISO 14001.

Багато унікальних інгредієнтів мають світові патенти і часто використовуються світовими європейськими та американськими брендами у своїх лініях догляду. Також косметичні засоби у бренд-пакеті не тестуються на тваринах.

Будемо раді розпочати подорож до здорової шкіри разом з Вами, дякуємо за вибір RAMOSU!

НАГОРОДИ

Пишаємося, бо наша нова вершина — знак довіри "ВИБІР КРАЇНИ"!
Компанія RAMOSU здобула перемогу у загальнонаціональному рейтингу найкращих товарів та послуг у номінації — "Найкраща професійна корейська косметика року".

Наш сервіс, високу якість та ефективність догляду за шкірою було відзначено престижним знаком довіри.

Роботу компанії проаналізовано експертами Аналітичного центру «Вибір Країни» за авторською технологією «Споживчих уподобань». Методика включає оцінку показників, на які звертають увагу споживачі під час виборів товарів та послуг.

Ця нагорода має для нас велике значення. Проте її не було б без нашого щирого ком'юніті прихильників професійної корейської косметики, вимогливих до складу догляду та його ефективності. Без косметологів, що обирають наші бренди, щоб дарувати впевненість і красу українкам. Без лідерів думок, що люблять нашу косметику та розділяють наші цінності.
Та, звичайно ж, без нашої команди RAMOSU-family, що пройшла пліч-о-пліч кожну сходинку з нами, щоб ми опинилися тут. 

Далі більше! Більше догляду, що Вас здивує, і ще більше турботи про Вашу шкіру.