Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 18:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

Про компанію

ТОВ "Рамосу Груп" є офіційним представником і прямим імпортером в Україні преміальних корейських брендів професійної косметики і продукції для косметологів і медичних центрів, а саме ТМ: Ramosu, Dr. Hedison, Pro You Professional, Dermaline, Debeaus, Anacis, Neogenesis, Picobio, PepPlus, Rubelli, ZGTS, Cellazur, Eloha.

Наша компанія за 6 років роботи допомогла понад 50 тис. клієнтам в питаннях вирішення естетичних проблем для проблемної шкіри і продовження молодості шкіри обличчя у домашньому догляді. Збудовані партнерські відносини з салонами краси, медичними центрами і приватними косметологами, де широко застосовуються лінії товарів для косметологічних процедур. 

МІСІЯ КОМПАНІЇ 

Продовження природної краси і молодості представниць жіночої статі України. 

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ 

  • Впроваджуємо інноваційні рішення корейської індустрії косметології для догляду за шкірою обличчя, волосся та тіла.
  • Надаємо своїм клієнтам послуги з підбору косметики для домашнього догляду косметологом. Даємо рекомендації по догляду за собою та правильному використанню косметики.
  • Проводимо онлайн і офлайн навчання косметологів та майстрів естетичної медицини. 

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ 

Ефективність від застосування професійної корейської косметики підтверджують сертифікати якості товарів по кожному бренду та, звичайно ж, наші постійні клієнти – їх відгуки ви можете відстежити в картках товарів.

Вся продукція сертифікована в Україні, має міжнародні сертифікати CE, ISO 9001, ISO 14001. Багато інгредієнтів, що входять до складу косметики, мають світові патенти і часто застосовуються світовими європейськими та американськими брендами в своїх лініях по догляду. 

ЛОЯЛЬНІСТЬ 

Для наших клієнтів діє накопичувальна програма лояльності. З умовами можна ознайомитися за посиланням.

У соціальних мережах ми розкриваємо відміни та переваги засобів професійної косметики від мас-маркету, знайомимо клієнтів з новинками, правильним доглядом за шкірою, підвищуємо обізнаність клієнтів в сфері інноваційних продуктів для домашнього догляду.

Для улюблених клієнтів ми часто розігруємо призи, влаштовуємо конкурси та проводимо сезонні акції, проводимо б'юті-бранчі, всіляко тішимо різними подарунками.

Давайте дружити - Підписуйтесь! 

 

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ