Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 18:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

Про компанію

В ЦЬОМУ РОЗДІЛІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО НАС БІЛЬШЕ!

МІСІЯ КОМПАНІЇ
«Знаходимо найунікальніші та найефективніші преміальні засоби у різних куточках Південної Кореї та робимо їх доступними для Вас в Україні!»


Компанія RAMOSU – єдиний офіційний представник та прямий імпортер в Україні преміальних корейських брендів професійної косметики, продукції для косметологів та клінік краси.

Наша компанія за 8 років роботи допомогла понад 50 тис. клієнтам у вирішенні естетичних питань для проблемної шкіри та продовження молодості шкіри обличчя у домашньому догляді.


 

ПРО НАШ СЕРВІС

Ми бажаємо, щоб Ви отримали справжній ВАУ-ефект та ВАУ-сервіс при виборі косметики! Тому в нас діє індивідуальна професійна консультація штатного косметолога, щоб наші засоби потрапили чітко в ціль. Давайте вирішувати проблеми зі шкірою, а не маскувати.

Ми хочемо дарувати впевненість у собі, щоб кожна українка почувалася неймовірно завдяки правильно підібраному домашньому догляду з урахуванням сумісності інгредієнтів між собою.

ПРО НАШУ СЕРТИФІКОВАНУ ПРОДУКЦІЮ

Ми серйозно ставимося до того, щоб бренди у нашому асортименті відповідали світовим стандартам якості. Тому ми впевнені в наших брендах та пишаємося тим, що вся продукція сертифікована в Україні, а також має міжнародні сертифікати CE, ISO 9001, ISO 14001.

Багато унікальних інгредієнтів мають світові патенти і часто використовуються світовими європейськими та американськими брендами у своїх лініях догляду. Також косметичні засоби у бренд-пакеті не тестуються на тваринах.

Будемо раді розпочати подорож до здорової шкіри разом з Вами, дякуємо за вибір RAMOSU!