Про компанію

ТОВ "Рамосу Груп" є офіційним представником і прямим імпортером в Україні преміальних корейських брендів професійної косметики і продукції для косметологів і медичних центрів, а саме ТМ: Ramosu, Dr. Hedison, Pro You Professional, Dermaline, Debeaus, Anacis, Neogenesis, Picobio, PepPlus, Rubelli, ZGTS, Cellazur, Eloha.

Наша компанія за 5 років роботи допомогла понад 50 тис. Клієнтам в питаннях вирішення естетичних проблем для проблемної шкіри і продовження молодості шкіри обличчя домашнього догляду. Збудовані партнерські відносини з салонами краси, медичними центрами і приватними косметологами, де широко застосовуються лінії товарів для косметологічних процедур. 

МІСІЯ КОМПАНІЇ 

Продовження природної краси і молодості представниць жіночої статі України. 

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ 

- Впроваджуємо інноваційні рішення корейської індустрії косметології для догляду за шкірою обличчя, волоссям і тілом.

- Надаємо своїм клієнтам послуги з підбору косметики для домашнього догляду косметологом. Даємо рекомендації по догляду за собою і правильному використанню косметики.

- Проводимо онлайн і офлайн навчання косметологів та майстрів естетичної медицини. 

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ 

Ефективність від застосування професійної корейської косметики підтверджують сертифікати якості товарів по кожному бренду і звичайно ж наші постійні клієнти, їх відгуки ви можете відстежити в картках товарів.

Вся продукція сертифікована в Україні, має міжнародні сертифікати CE, ISO 9001, ISO 14001. Багато інгредієнти, що входять до складу косметики мають світові патенти і часто застосовуються світовими європейськими та американськими брендами в своїх лініях по догляду. 

ЛОЯЛЬНІСТЬ 

Для наших клієнтів діє накопичувальна програма лояльності. З умовами можна ознайомитися за посиланням.

У соціальних мережах ми розкриваємо відміну та переваги засобів професійної косметики від мас-маркету, знайомимо клієнтів з новинками, правильним доглядом за шкірою, підвищуємо обізнаність клієнтів в сфері інноваційних продуктів для домашнього догляду.

Для улюблених клієнтів ми часто граємо призи, влаштовуємо конкурси і проводимо сезонні акції, проводимо б'юті-бранчі і всіляко тішимо різними подарунками.

Давайте дружити - Підписуйтесь! 

 

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ