Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 18:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

Омолоджуюча емульсія з полінуклеотидами, що активує регенерацію та сяйво шкіри Dermaline PDRN Solution Activing Emulsion

 • Бренд: DERMALINE
 • Модель: 27110101 | У наявності
Основні характеристики
Объем: 200 мл
1 690 грн
2 112 грн

Омолоджуюча емульсія з полінуклеотидами, що активує регенерацію та сяйво шкіри Dermaline PDRN Solution Activing Emulsion 

Активуюча емульсія PDRN Solution - це емульсія, що розроблена для глибокого зволоження й усунення ознак старіння шкіри. Емульсія володіє ефективними зволожуючими, живильними властивостями, що відновлюють синтез колагену й еластину. Зменшує вироблення меланіну в клітинах, сприяє зменшенню проявів гіперпігментації, вирівнює тон шкіри. Уповільнює процеси старіння шкіри, володіючи активними антиоксидантними властивостями; оздоровлює та зміцнює дерму, захищаючи від негативного впливу агресивних чинників навколишнього середовища, в тому числі від сонячної радіації. Засіб активізує відновлення клітин шкіри та стимулює розмноження нових.

Працює за принципом потрійної дії. 

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ 

 • Глибоке зволоження та живлення шкіри
 • Усуває ознаки старіння шкіри за рахунок відновлення синтезу колагену та еластину
 • Сприяє зменшенню кількості зморшок
 • Зменшує вироблення меланіну в клітинах, що надає шкірі сяйво та рівний тон
 • Покращує захисну функцію шкіри, зміцнює бар'єр
 • Захищає шкіру від негативних факторів навколишнього середовища

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

Омолоджуюча емульсія з полінуклеотидами, що активує регенерацію та сяйво шкіри Dermaline PDRN Solution Activing Emulsion має у складі:

 • PDRN - фрагментарні низькомолекулярні дезоксирибонуклеотиди (PDRN) майже ідентичні ДНК-лейкоцитам людини, які активуючи рецептори А-2 клітин, в комплексі з трипептидом-1-мідь (які беруть участь в реструктуризації колагенових волокон дермального матриксу) і аденозином – нуклеозидом-цітопротекторов, стимулюючи фібробласти шкіри, підсилюють синтез власного колагену, еластину та гіалуронової кислоти, відновлюють білковий склад шкіри, активують процеси репарації. Комплекс полідезоксінуклеотідов з вітаміном Е надає потужний антиоксидантний ефект, активно захищає шкіру від UVA, UVB-променів, що гальмує процеси фотостаріння.
 • Три види гіалуронової кислоти (Three types of hyaluronic acid) - сприяють глибокому зволоженню шкіри. Це біологічно активна речовина, що здатна утримувати величезну кількість води, в 6000 разів більше своєї ваги. Це найголовніший компонент для збереження зволоженості шкіри.
 • 3 види пептидів (3 types of peptides) – дає заряд енергії для шкіри. Комплекс пептидів природного походження запобігає старінню шкіри, сприяє накопиченню ліпідів, що призводить до поліпшення тургору шкіри, завдяки чому виштовхує зморшки, відновлюючи внутрішню еластичность шкіри. Він прискорює регенерацію в шкірі, сприяє виробленню колагену та підвищує пружність шкіри. Пептиди запобігають старінню стовбурових клітин шкіри і підвищують її життєстійкість. 

РЕКОМЕНДОВАНО ДО ЗАСТОСУВАННЯ 

 • В'яла шкіра
 • Втрата еластичності
 • При пігментації
 • Суха та чутлива шкіра 

УПАКОВКА, БРЕНД
Об'єм: 200 мл

Dermaline, Пд. Корея

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

 1. Нанесіть на шкіру після очищення і тонізації.
 2. Після емульсії нанесіть свій денний крем. 

При щоденному застосуванні: використовуйте тонер, а потім емульсію.
Якщо шкірі необхідний інтенсивний догляд: використовуйте емульсію та сироватку з ПДРН.

СКЛАД

PDRN fragmented low molecular weight deoxyribonucleotides (PDRN), A-2 cell receptors, tripeptide 1-copper, collagen fibers of the dermal matrix, adenosine, collagen, hyaluronic acid, a complex of peptides of natural origin.

Склад

PDRN fragmented low molecular weight deoxyribonucleotides (PDRN), A-2 cell receptors, tripeptide 1-copper, collagen fibers of the dermal matrix, adenosine, collagen, hyaluronic acid, a complex of peptides of natural origin.

Застосування
 1. Нанесіть на шкіру після очищення і тонізації.
 2. Після емульсії нанесіть свій денний крем. 

При щоденному застосуванні: використовуйте тонер і потім емульсію.
Якщо шкірі необхідний інтенсивний догляд: використовуйте емульсію і сироватку з ПДРН 

Характеристики
Объемы
Объем 200 мл
Відгуки
Таня Лаврик
11.05.2022
Дуже гарний крем! Легкий,не липне і гарно зволожує!!! Окреме дякую консультанту Ані. Приємна дівчина,на всі питання відповіла і не злилась,що я сто раз перепитую все. Процвітання вам і до наступних покупочек!!!
Вікторія Ромела
30.04.2022
Дуже крутий та сильний продукт. По відчуттям в ході користування, кожного разу відчуття як після процедури в косметолога. Бездоганна консультація від косметолога Юлії на понятній мені мові, а не з розпальцьовкою як деякі крутелики мене раніше пробували консультувати. Дякую за ваші старання та круту косметику!
Администратор
01.05.2022
Доброго дня, Вікторія. Дякуємо за довіру до нашої продукції та спеціалістів нашої компанії. Звертайтеся до нас і надалі, якщо буде така потреба. Нехай все буде добре та мирно в Вашому житті!
Юлия Чалая
12.10.2021
Подсмотрела эту линейку у косметолога и очень рада, что теперь можно приобрести это средство и для себя в домашний уход. Я реально уже стала фанатом бренда Dermaline нравится и сыворотка и крем очень нравятся. За несколько месяцев кожа существенно преобразилась и что больше всего радует, что кожа вообще перестала пересыхать и мелкие морщины ушли совсем. Та и само ощущение кожи очень нравится, это первая косметика, что смогла меня удивить, кроме салонных процедур.
Администратор
13.10.2021
Здравствуйте, Юлия!

Благодарим за доверие бренду) Бренд Dermaline покорил уже не одно сердце!
Для усиления результата попробуйте прокатывать проблемные участки мезоролером раз в неделю :)
Написати відгук
Хіти продажів