Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

RUBELLI

RUBELLI

RUBELLI – функціональний косметичний бренд з Південної Кореї, який дотримується думки про те, що незрівнянна зовнішність і її збереження завдяки косметичним засобам - невід'ємні частини щасливого життя. Ця філософія відбилася в назві компанії, утвореному в результаті злиття початкових букв двох слів - «rose» ( «троянда»), «unique» ( «унікальний») - і цілого слова «belli», яке перекладається з італійської мови як «краса» . В контексті бренду - незмінна цариця квітів і еталон краси уособлює жінку - жінку унікальної краси!

«Безперервно ми докладаємо всіх зусиль, щоб Ви отримали справжню і одночасно рідкісну в своєму роді красу», - таке послання бренду до своїх клієнтів. Для цього корейська косметика повинна відрізнятися ефективністю, найніжнішої текстурою й ароматом, щоб задовольняти фізіологічним відчуттям кожної жінки і приносити їй першокласне чуттєве задоволення.

Бренд Південної Кореї, який зміг випустити один з найефективніших продуктів для швидкої перемоги над подвійним підборіддям, маску Rubelli Beauty Face.

Немає жодного товару цього виробника.