Шоу-рум
Пн-пт - 10:00 до 18:00
Телефон
+38 068 385-63-03
- У кошику лежить подарунок!

0 грн

Зробити замовлення
Корейська професійна косметика

ZGTS

ZGTS

Компанія ZGTS – її засновники вважають, що гідною альтернативою пластиці може стати масаж з Мезороллером. Мануальна терапія для оздоровлення має давню традицію, але великого мистецтва в цьому напрямку досягли східні цивілізації. Омолоджуючі програми в цих країнах і сьогодні побудовані на застосуванні різних технік. А зробити їх доступними в Європі взялися фахівці компанії ZGTS. Вони розробили спеціалізовані інструменти – ролери з титановими Мікроголками, які при масажі відкривають мікроканали на шкірі, що активізує природне вироблення колагену і еластину, запускаючи тим самим процес відновлення клітин.

Застосування Мезороллеру показано для розгладження тканин при целюліті, рубцях від шрамів і акне, розтяжках, а також для профілактики старіння. В результаті підвищується пружність, вирівнюється тон, звужуються пори, а пігментні плями освітлюються, і шкіра виглядає більш здоровою.

Також наголошується користь в профілактиці випадіння волосся - за рахунок припливу крові і насичення клітин киснем вдається досягти відновлюючу дію.

50ml
Мезороллер від розтяжок і рубців GTSROLL..
50ml
Мезоролер ZGTS з позолоченими голками з ..
50ml
Мезороллер для видалення розтяжок і рубц..

Ціна 435 грн

50ml
Професійний мезороллер ZGTS з довжиною г..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)